UAH
Антипирій к.е. - Кальченко, ЧП Звенигородка (Украина) - купить, цена, фото
Premium Gold
Отзывов: 10
+38 (067) 506-60-92
Кальченко, ЧП
  • Кальченко, ЧП
  • Каталог товаров
  • Антипирій к.е.
Антипирій к.е.
  • Антипирій к.е.

Антипирій к.е.

В наличии
Доставка:
Описание

Антипирій, к.е.

Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів на посівах ріпаку та картоплі. 

Діюча речовина: Хізалофоп-П-тефурил, 40 г/л. 
Препаративна форма: Концентрат емульсії. 
Хімічна група: Похідні арилоксифеноксипропіонової кислоти. 
Сумісність: Препарат можна використовувати в бакових сумішах з гербіцидами, які призначені для знищення дводольних бур’янів. Перед приготуванням робочого розчину з іншими пестицидами доцільно провести тест на сумісність.

Токсичність: Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний). 
Строки виходу людей для механізованих робіт – 3 доби, для ручних – 7 діб.

Спектр дії:

Плоскуха звичайна, мітлиця звичайна, вівсюг (овес дикий), грястиця збірна, стоколос безостий, гусятник малий, ячмінь мишачий, плевел багатовіковий, елевзина індійська, житняк гребінчастий, пирій повзучий, свинорий пальчастий, гумай, різні види тонконогу, мишію та

                                           росички, падалиця культурних злаків.

Механізм дії:

Гербіцид системної дії. АНТИПИРІЙ поглинається поверхнею листя злакового бур’яну та швидко поширюється по всіх його частинах, включаючи кореневу систему. Діюча речовина препарату концентрується в точках росту і блокує біосинтез ліпідів, що в кінцевому результаті призводить до загибелі рослини.

Переваги препарату:

• Універсальний селективний гербіцид для боротьби із злаковими бур’янами; 
• ефективний проти падалиці зернових культур у мінімальних нормах його використання; 
• незалежність обробки від фази розвитку культури; 
• швидко поглинається бур’янами, уже через годину після внесення стає стійким до змивання дощем; 
• знищує кореневу систему бур’янів та запобігає їх повторному відростанню; 
• не проявляє фітотоксичності на наступні культури у сівозміні.

Максимальна кількість обробок— 1. Період очікування до збору врожаю не встановлюється. 
Норма витрати робочого розчину — 200 - 300 л/га. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/3 частину обґєму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного обґєму при ввімкненому режимі змішування. Під час внесення препарату режим змішування повинен бути постійно включений з метою підтримки робочого розчину в однорідному стані. 
Внесення препарату здійснюють шляхом обприскування рослин звичайним обладнанням. АНТИПИРІЙ не потребує добавки поверхнево-активних речовин до робочого розчину. 
Не рекомендується застосовувати препарат при низьких температурах або в період посухи, а також на посівах, де рослини перебувають під дією стресу, зокрема через попередню обробку гербіцидами, та при дефіциті поживних речовин, пошкодження шкідниками тощо. Завдяки швидкому поглинанню рослиною АНТИПИРІЙ проявляє високу стійкість до опадів. Ефективність не залежить від дощу, якщо робочий розчин достатньо зафіксувався на рослинах (зазвичай це відбувається протягом години).

Способы доставки
Информация актуальна: 12.07.2018

Подробнее

Антипирій к.е. от компании Кальченко, ЧП, Звенигородке (Украина). Купить Антипирій к.е. со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары