UAH
Оберіг к.е. - Кальченко, ЧП Звенигородка (Украина) - купить, цена, фото
Premium Gold
Отзывов: 10
+38 (067) 506-60-92
Кальченко, ЧП
  • Кальченко, ЧП
  • Каталог товаров
  • Оберіг к.е.
Оберіг к.е.
  • Оберіг к.е.

Оберіг к.е.

В наличии
Доставка:
Описание

Використовується на посівах технічних, олійних та овочевих культур для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами. Оберіг - найбільш оптимальний протизлаковий гербіцид.

Діюча речовина: хізалофоп-П-етил, 90 г/л

Препаративна форма: концентрат емульсії

Переваги:

Чудово знищує багаторічні бур'яни (пирій повзучий та ін.);
- Висока активність за різних температур;
- Немає необхідності додавати поверхнево активні речовини, оскільки вони вже є у складі препарату.

Особливості технології внесення:
Препарат є готовим до використання і немає потреби додавати поверхнево активну речовину (ПАР) до робочої рідини. Найсприятливіший період для використання препарату Оберіг — наявність 1-2 листків у однорічних злакових бур'янів та від 2-4 листків до фази кущіння при висоті 10-15 см багаторічних бур'янів, при теплій погоді і достатній вологості ґрунту. За таких умов застосовують мінімальні рекомендовані норми витрати препарату.
Якщо перед застосуванням була суха спекотна погода, норму витрати препарату  Оберіг, як і будь-якого гербіциду, слід взяти вище середньої, оскільки бур'яни перебувають у стресовому стані, їхні покривні тканини потовщені і проникнення препарату у рослини ускладнене. 
Якщо ж перед застосуванням була волога тепла погода, норму витрати можна не підвищувати. Робочий розчин використовують протягом кількох годин після приготування. Обприскування проводять причіпним або самохідним обприскувачем. З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини бур'янів. 
Через 1-2 тижні після обробки бур’яни гинуть. Протягом цього часу вони не пригнічують культуру. При тривалому зниженні температури ефект від обробки настає пізніше. Після настання оптимальних умов гербіцидна дія препарату поновлюється.

Способы доставки
Информация актуальна: 12.07.2018

Подробнее

Оберіг к.е. от компании Кальченко, ЧП, Звенигородке (Украина). Купить Оберіг к.е. со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары