UAH
Прилипатель сяйво - Кальченко, ЧП Звенигородка (Украина) - купить, цена, фото
Premium Gold
Отзывов: 10
+38 (067) 506-60-92
Кальченко, ЧП
  • Кальченко, ЧП
  • Каталог товаров
  • Прилипатель Сяйво
Прилипатель Сяйво
  • Прилипатель Сяйво

Прилипатель Сяйво

В наличии
Доставка:
Описание

Поверхнево-активна речовина (прилипач) − речовина, що зменшує поверхневий натяг розчину препарату, покращує змочування рослини та сприяє кращому проникненню діючих речовин у рослину.

Упаковка: 5мл

Прилипач Сяйво призначений для кращого прилипання (кращого контакту препаратів з рослиною) та проникнення робочих розчинів пестицидів до рослин, у тому числі до таких, що мають восковий наліт (капуста, цибуля та ін.). Завдяки препарату Сяйво підвищується швидкість дії та ефективність пестицидів. Рекомендований до використання з фунгіцидами, гербіцидами та інсектицидами, що знаходяться у вигляді порошків, гранул, рідин.

Переваги препарату:

- Прилипач Сяйво значно підвищить швидкість та ефективність дії пестицидів.

- Зменшить змивання робочої рідини опадами, що значно подовжить строк дії пестицидів.

Застосування:

Вміст пакету розчинити в 1 відрі (8-10 л) робочого розчину пестицидів та провести обробку рослин, коренів, бульб. Слідкуйте за рівномірним покриттям рослин робочим розчином. Застосовуйте лише щойно приготований розчин! Для приготування робочого розчину не використовуйте харчовий посуд!

 Токсичність: препарат 3-го класу небезпеки.

Способы доставки
Информация актуальна: 12.07.2018

Подробнее

Прилипатель Сяйво от компании Кальченко, ЧП, Звенигородке (Украина). Купить Прилипатель Сяйво со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары