UAH
Єжи насіння команди в Звенигородка від інтернет-магазина Kalchenko, ChP | Купити Єжи насіння команди Звенигородка (Україна) | Kalchenko, ChP : Allbiz
Premium Gold
Відгуків: 10
+38 (067) 506-60-92
Kalchenko, ChP
Єжи насіння команди
  • Єжи насіння команди

Єжи насіння команди

В наявності
Ціна:
1 UAH
Країна виробник:Україна
Доставка:
Опис

Грястиця збірна -багаторічні сипучих Буша трава, одним з кращих трав для пасовищ (випасу циклів 5-6). Фрукти scarious, сірий, трикутної форми, вага нетто 1000 насіння 1.2 г. стовбурових Висота: 35-130 мм, товщина 1,5 мм -3, прямий біля основи. Листя: шириною 5-12 мм, сірувато зелені, дрібно конічна ostroshipovatye по краях. Червень-серпень цвітіння, плодоношення липень-вересень.

Використання для годівлі тварин на пасовиську і сіно. Значення найвищої годування в молодому віці, 60-80% рослин було листя. Косити фаза зазвичай віник до цвітіння.

Teneljubiva, посухостійкість є низькими, чутливі до надмірного зволоження. Мороз, але страждає від початку заморозку навесні. Краще овсяниця і Тімоті трава допускає посухи, коренева система досягає один метр. Не є химерну різних типів грунту, але не підходить піску.

Під час створення сприятливих умов цього зернових тримати трава сім і більше років. Ранньою весною культури, стійкі до витоптування, швидко відновлюється після vypasanija і стрижка. Використовується для виробництва раннього корми. Ukosov дає багато зеленої маси. У перший рік був повільний розвиток рослин а також для другий і третій рік дає максимальної врожайності.

У розквіт ярусу на 100 кг зеленої маси містить 2,1 кг на легкотравний білка і 22.7 годувати. u, жнива зеленої маси 330-660 кг/га. На 100 кг сіно містить 4,5 кг на легкотравний білка і 55. u, урожай сіно 50-80 с/га.

Вирощування

Літній посіву дат повинні бути зроблені в кінці липня до початку серпня. Посівного насіння протирати чистий поворотом на другий рік. Насіння дозрівають на початку липня, дозрівання починається у верхній частині суцвіття. Урожай насіння дає 3-8 центнерів з 1 га. В першу чергу варто залишити насіння короткий.

Кращий Грунти для Єжи команда є суглинні і карбонатні достатню кількість перегною. Не підходить для вирощування піщаних грунтах. Добрива азотні роблять ранньою весною і після першого циклу випасу. З підвищеними стандартів зробити оранка, фосфорних і калійних добрив.

Сіяти в чистому вигляді і в travosmesjah. Посіву ставка в чистому 18-20 кг на 1 яких фінансують і банки, travosmesjah 5-8 кг на 1 га. У вологому грунті Глибина посіву 1-2 см і 3-4 см у звичайний грунт. Посіву Дата: наприкінці березня середині травня. Насіння проростає при 5-6° с.

Характеристики:
Країна виробник:Україна
Інформація актуальна: 12.07.2018
Способи доставки

Детальніше

Неймовірна ціна на Єжи насіння команди в Звенигородка (Україна) від компанії Kalchenko, ChP.